Plzeňský kraj

Hrůzný nález v autě na Plzeňsku! Vedle mrtvého řidiče ležela zbraň

Policejní vyšetřování - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 20. 7. 2020
Téma:

Když v pondělí svědek na polní cestě nedaleko Kozolup na Plzeňsku narazil na odstavené auto, nejspíš nečekal, jak děsivý nález na něj čeká uvnitř. V autě seděl muž se střelnou ranou na hlavě. Vyděšený svědek na místo okamžitě zavolal policii.

Vyšetřovatelé k autu s tělem uvnitř dorazili krátce po desáté hodině dopoledne. Vůz byl odstavený na cestě vedoucí z Kozolup k obci Myslinka. Podle informací policistů k místu tragédie dorazil soudní znalec, balistik i koroner. Ten však mohl už jen konstatovat smrt.

 

"Mohu potvrdit, že jsme našli mladšího muže se střelným poraněním hlavy, který seděl v autě. Bližší okolnosti prověřují kriminalisté z územního odboru Plzeň – venkov," řekla TN.cz policejní mluvčí Michaela Raindlová.

 

 

Mluvčí potvrdila, že nalezenému muži bylo méně než třicet let, přesný věk však nesdělila. Zbraň, ze které se s největší pravděpodobností střílelo, našli kriminalisté v odstaveném autě. Zda byl v době mladíkovy smrti na místě někdo další, policisté zjišťují.

 

Jestli si muž vzal život sám, nebo se stal obětí trestného činu, zatím není jasné. Podle informací TN.cz pracují vyšetřovatelé s možností, že šlo o sebevraždu.

TN.cz