ústí nad labem

Mela v obchoďáku: Chlapečka (10) měl napadnout gang grázlů!

Šikana
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Teprve desetiletý chlapec se měl stát terčem útoku v obchodním centru Forum v Ústí nad Labem. Napadnout ho měla skupina jiných dětí, některým prý nebylo ani šest let. Chlapec skončil pomlácený a s krvavými šrámy.

Ústečtí policisté vyšetřují údajný útok na desetiletého chlapce v obchodním centru, který se měl stát v úterý odpoledne. "Případem se policie zabývá a provádí šetření," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Vzhledem k nízkému věku oběti policisté nechtěli sdělit více podrobností. Situaci ale popsala na facebookové stránce Ústečáci sobě jedna ze svědkyň. Na chlapce podle ní zaútočilo sedm dětí, údajně bezdůvodně.

 

"Jela jsem dolů z eskalátoru a vše jsem viděla. Mlátili ho tam a nikdo nepomohl," napsala žena na facebooku. Některým útočníkům bylo prý jen pět nebo šest let. "Snažila jsem se sehnat ochranku ale samozřejmě nikdo nikde," dodala žena. Poté jí na pomoc přispěchal muž z jednoho obchodu.

 

Chlapec měl být po útoku pomlácený a zakrvácený. "Chtěla jsem volat rodičům, ale říkal, že jde domů, že se bojí. Byl tam ještě s kamarádem. Na cestě ven jsem viděla, jak okolo projíždějí policajti, tak jsem to hned nahlásila," doplnila žena. Dále také požádala rodiče chlapce, aby se jí ozvali, pokud si příspěvek přečtou. Ráda by věděla, jak na tom jejich syn je.

 

 

Ve skupině se okamžitě rozjela diskuze, ve které se lidé rozčilovali, jak se vůbec něco takového může stát. "To měli velkou kliku. Seřezala bych je, být tam, parchanti nevychovaný," rozčilovala se jedna obyvatelka v diskuzi.

 

Podle svědkyně a některých dalších návštěvníků obchodního domu byli útočníky Romové. Policie se k této informaci nechtěla vůbec vyjadřovat.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz