skončil na ARO

Hvězda Ordinace zkolabovala! Soukupa museli oživovat v divadle

Pavel Soukup
Zdroj: isifa.com
Pavel Soukup skončil na jednotce ARO ve Vinohradské nemocnici - ilustrační foto
Téma:

Hvězda seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 Pavel Soukup skončil ve vážném zdravotním stavu v nemocnici. Populární herec vyrazil na operu a v publiku zkolaboval. Záchranná služba ho musel převézt na anesteziologicko-resuscitační oddělení Vinohradské nemocnice.

Pavel Soukup v současné době září v seriálu televize Nova Ordinace v Růžové zahradě 2, kde hraje roli zákeřného bezdomovce, který nevybíravě zasahuje do života hrdinů seriálu. Jenže teď musí Pavel Soukup všechny síly vrhnout do zotavení po kolapsu, který ho potkal při sledování muzikálu Fantom opery.

 

Pavel Soukup hraje v Ordinaci

1
/
5
Zdroj: Archiv TV Nova
Ordinace: Pavel Soukup jako Cyril Koliha

 

Z divadla Goja Music Hall ho musela odvézt záchranná služba na oddělení ARO vinohradské nemocnice. Informaci o Soukupově zdravotním stavu potvrdila jeho manželka Isabela. "Hned několik lidí telefonovalo pro pomoc, děkuju jim moc," řekla deníku Blesk, který o případu informoval.

 

 

Zdravotníci podle informací deníku herce resuscitovali, ale on za několik málo minut zkolaboval podruhé. Nezbývá než doufat, že se oblíbený herec brzy dá dohromady a zase bude bavit diváky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pavel Soukup v ohrožení života: Vážné krvácení do břicha!

Zmenšuje se mi má chlouba, prozradil tisku herec Pavel Soukup

hru TN.cz