Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Co je za tím?

Hvězda pohasíná: Vévodkyně Kate už není tak oblíbená jako dřív!

Zářivá hvězda vévodkyně Kate pomalu vyhasíná. Počáteční nadšení fanoušků opadává a sídlo britských monarchů - Buckinghamský palác - navštěvuje stále méně turistů. Podle královny Alžběty za to může právě Kate, která podle ní dostatečně neplní své královské povinnosti.

Když se půvabná a inteligentní Kate Middletonová před necelými pěti lety zasnoubila s následníkem britského trůnu, princem Williamem, vyvolalo to po celé zemi vlnu nadšení.

 

Přízeň fanoušků si  Kate držela dlouho - výrazně jí pomáhalo také narození dvou princátek - prvorozeného George a tříměsíční Charlotte. Teď se ovšem zájem veřejnosti o Kate pomalu vytrácí. Nejlépe to dokládá klesající návštěvnost Buckinghamského paláce.

 

 

Z upadajícího zájmu veřejnosti viní královna Alžběta právě Kate. Vévodkyni z Cambridge proto radí, aby co nejdříve ukončila mateřskou dovolenou a znovu se zhostila vladařských povinností. Těm se ovšem, podle královnina mínění, nikdy příliš nevěnovala, a údajně si tak od ní vysloužila přezdívku "líná Kate".

 

 

Příznivci slavného páru naopak Kate vyčítají, že plánuje další miminko, jen aby si udržela prince Williama. Sokyní v lásce jí má být doktorka Gemma Mullenová, která po boku Williama slouží v letecké ambulanci.

 

"Cítil jsem nervozitu, ale bylo to úžasné. Už se těším na spolupráci s velmi profesionální partou kluků a holek," řekl princ William o prvním dnu v práci. Nadšení  manžela pro práci záchranáře Kate na sebevědomí rozhodně nepřidává.

pet