Radostná novina

Hvězda SuperStar se stala maminkou. Kvůli rakovině se bála nejhoršího

Veronika Stýblová
Zdroj: TV Nova
Veronika Stýblová ze SuperStar
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
5.3. 2021 21:12
Téma:

Zpěvačka Veronika Stýblová se raduje z prvního potomka. Finalistka SuperStar 2013 se pochlubila fotkou z porodnice, narodil se jí zdravý chlapeček. Ještě před rokem se přitom obávala, že děti mít nikdy nebude. Hrozila jí totiž rakovina děložního čípku, jak sama svěřila fanouškům.

Veronika Stýblová se poprvé stala maminkou. V pátek se jí narodil zdravý chlapeček, dostal jméno Sebastian. Radostnou novinou se okamžitě pochlubila svým příznivcům.

 

"Největší láska na světě! Narodil jsem se 5. března 2021 (na termín) v 5:41 hodin ráno. Mám 3920 gramů, takže jsem pořádný kus chlapa a ne žádný ořezávátko. A maminku jsem dlouho netrápil, byl to fakt fofr. Oba jsem v pořádku a taťka je na nás moc pyšnej," napsala na instagramu.

 

Zpěvačce oblíbené skupiny Verona a finalistce SuperStar 2013, která se v pěvecké soutěži probojovala až mezi pět nejlepších, musel spadnout obří kámen ze srdce. Ještě před rokem si totiž procházela náročným obdobím a bála se, že nikdy děti mít nebude.

 

 

Hrozila jí totiž rakovina děložního čípku. Naštěstí včas podstoupila operaci a už pár měsíců nato se jí podařilo otěhotnět. "Byla jsem smířená s tím, že nikdy nebudu maminkou. Život mi dal ale druhou šanci. Řekli jsme si, že jdeme do toho. A podařilo se. Budeme maminka a tatínek," radovala se loni v září.

 

Všechno dobře dopadlo a syna už má v náruči. "Neskutečně děkuji svému manželovi za podporu. Miluji tě! A taky chci moc poděkovat všem sestřičkám a paní doktorce, že byly tak úžasné," uzavřela novopečená maminka.

 

Podívejte se na jedno z vystoupení Veroniky Stýblové ze SuperStar 2013:

TN.cz