Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2018 21:10
zemřel ve vězení

Hvězda TV Nova v šoku: Muž, který ji chtěl zabít, je po smrti!

Zdroj: TV Nova

Herečku a zpěvačku Veroniku Zelníčkovou zaskočila nečekaná zpráva. V plzeňské věznici na Borech zemřel muž, který ji v roce 2016 surově napadl půllitrem od piva. Za mřížemi si měl počátkem března sáhnout na život, píše Expres.cz.

Waldemar Malík si v plzeňské věznici odpykával osmiletý trest odnětí svobody. Jeho úmrtí potvrdil serveru Expres.cz starosta obce, ve které muž žil. "Můžu potvrdit, že z centrální evidence obyvatel nám přišla informace, že Waldemar Malík zemřel. Informovala nás o tom plzeňská věznice," řekl starosta Malého Hradiska Marian Fiedler.

 

Samotnou Zelníčkovou celá událost otřásla. "Nevím, co na to mám říct. Snad jen, že se mi ulevilo a možná skončí ty moje strachy, že by se mohlo v budoucnu něco dít. Smrt nikomu nepřeju. K tomuhle můžu snad jen říct, že boží mlýny melou,“ uvedla.

 

Celý incident se odehrál v červenci 2016, kdy Zelníčková odcházela ze zkoušky kapely Anacreon. Malík ji na cestě ze zkušebny bezdůvodně praštil půllitrem do hlavy a následně se ji snažil uškrtit. Herečce se však podařilo vysmeknout a z místa utekla.

 

 

Policie Malíka po několika dnech zadržela. Původně mu za pokus o vraždu hrozilo až osmnáct let vězení. Nakonec mu však Krajský soud v Praze udělil v únoru 2017 osmiletý trest odnětí svobody.
 

Reportáž o napadení Zelníčkové v Televizních novinách:

 

jva TN.cz