ty prokoukly

Hvězdná PROMĚNA! Podívejte se, jak dívky v SuperStar zkrásněly

Emminy vlasy potřebovaly zvýraznit
Zdroj: Avon
Kadeřnice zvýraznila Emminu barvu vlasů
Téma:

Dívčí část SuperStar zažila neuvěřitelnou proměnu! Pod rukama profesionálních vizážistů a kadeřníků Avonu holky ještě více zkrásněly a staly se z nich opravdové hvězdy. Stříhalo se, barvilo, líčilo... a výsledek je úžasný!

Zpěvačky dorazily nenalíčené do prostor Avonu, který je partnerem soutěže SuperStar. Vizážisti i kadeřníci se nejdříve radili a všechny adeptky podrobně zkoumali. Semifinále si totiž vyžadovalo bezchybnou image, která by zvýraznila osobnost každé soutěžící.

 

A takhle to pak semifinalistkám ladilo při společném songu:

 

Velkou proměnou prošla Veronika Danišová, odborníci jí vlasy narovnali a líčením zvýraznili její oříškové oči. Barbora Hazuchová má krásné oči, které se vizážistka snažila make-upem zvýraznit.

 

Emmu si vzala do parády hlavně kadeřnice, udělala z ní ještě větší zrzku. Měděná barva vlasů se podle ní hodí k Emmině světlé pleti. Nejvíce spokojená vypadala Sabina Slepčíková, proměna jí viditelně zlepšila náladu a zvedla sebevědomí, což i podle poroty pro své vystoupení potřebuje.

 

Na všechny proměny se podívejte v GALERII:

 

GALERIE: Proměna semifinalistek SuperStar

1
/
15
Zdroj: Avon
Proměna - Veronika Danišová

 

 

Na proměnu dorazili i kluci, na těch se ale kosmetičky a kadeřnice nemohli tolik vyřádit. Celý tým vedl vizážista, kadeřník a imagemaker SuperStar Pavel Bauer.

 

Jak to bude holkám slušet ve finále? SuperStar pokračuje už v neděli od 20:20 na Nově!

epa TN.cz