Bydlení slavných

Cameron Diaz si koupila dům v Beverly Hills za 15 milionů dolarů

Cameron Diaz a Benji Madden koupili nový dům v Beverly Hills
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
26.10. 2020 17:05
Téma:

Americká herečka Cameron Diaz koupila se svým manželem hudebníkem Benjim Maddenem nový dům v Beverly Hills. Sídlo pořídili za 14,7 milionu dolarů. Jejich budoucí domov má sedm ložnic, deset koupelen a penzion.

Cameron Diaz už šest let nehrála v žádném filmu. Stáhla se z veřejného života a užívá si roli matky v soukromí. Na přelomu tohoto roku oznámila, že se s manželem Benjim Maddenem stali rodiči. Herečku (47) ale nikdo neviděl těhotnou, tak se stále spekuluje, že dceru Raddix odnosila náhradní matka.

 

Novopečení rodiče se odstěhují do luxusního sídla v Kalifornii, které koupili za 14,7 milionu dolarů, v přepočtu přibližně 350 milionů korun. Lokalita je stejná jako název úspěšného seriálu z devadesátých let Beverly Hills 90210. Stanou se tak novými sousedy třeba herce Vina Diesela nebo skladatele Johna Mayera. 

 

 

Honosné sídlo bylo postaveno letos a má veškerý luxus, který si lze představit. Nový domov hvězdného páru má sedm ložnic, deset koupelen a také penzion, to vše na pozemku o rozloze 1,7 akru.

 

Rezidence vypadá jako venkovský dům, ale uvnitř je designová kuchyň se špičkovými spotřebiči a snídaňovým barem. Na soukromém dvorku rostou platany a další stromy. Madden a Diaz můžou relaxovat u obrovského ohniště nebo si uvařit domácí jídlo ve venkovní kuchyni. 

 

Podívejte se, kde bude Cameron Diaz se svým manželem bydlet:

GALERIE: Cameron Diaz a Benji Madden koupili nový dům v Beverly Hills

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Cameron Diaz a Benji Madden koupili nový dům v Beverly Hills - 1

TN.cz