Nastartujme Česko

I doma se můžeme vzdělávat. Jazykové školy nabízejí online kurzy

Facebook
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto

Tisíce lidí tráví posledních pár týdnů mezi stěnami svého bytu. Mnozí z nich už všechno uklidili, roztřídili, umyli a hledají další možnosti, jak s touto nezvyklou situací naložit. Jedním řešením může být i předplacení jazykového kurzu. A nezáleží, zda si pořídite výuku online, anebo si počkáte, až se dveře jazykových učeben opět otevřou.

Stále více z nás nemá na seberozvíjení ve svém každodenním životě čas nebo energii. Současná situace tak může nabízet i určitá poziva: dostatek volného času. Máme tak jedinečnou příležitost to využít k něčemu opravdu smyslupnému.

 

Poohlédněte se například po možnostech vzdělávacích kurzů. Jazykové školy totiž patří také mezi ty, které ukončením výuky utrpěly velké finanční ztráty. Některé začaly nabízet své kurzy online, jiné se teprve připravují na nové studenty.

 

Vzdělávání ve vašem městě nebo regionu můžete tak pomoci i vy! Navíc ještě uděláte něco pro sebe. Podpora jazykových škol je snadná. Stačí kontaktovat nejbližší pobočku a vyptat se, co akutálně nabízejí.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz