Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Ideální rodinná dovolená? Vyrazte v létě do Bulharska!

Alexandria
Zdroj: Alexandria
Téma:

Uvažujete, kam letos vyrazit na parádní letní dovolenou? Patří-li k důležitým kritériím krásné pláže, krátký let a přívětivé ceny máme pro Vás jasnou odpověď. Zvolte Bulharsko!

Jaké vybrat letovisko?

Každý ocení na dovolené něco jiného. Někdo rád vyrazí do víru živého letoviska, někdo naopak upřednostňuje na dovolené klid a nerušený relax. Ať už preferujete jedno nebo druhé, není problém, v Bulharsku si každý najde to své. K živějším letoviskům s bohatým nočním životem jednoznačně patří Zlaté Písky, Slunečné Pobřeží či Primorsko. Mírnějším náturám může Bulharsko nabídnout poklidné letovisko jako například Svatý Konstantin, Carevo či Djuni.


Nudit se v Bulharsku nebudete!

Bulharsko skýtá široké možnosti výletů, nudit se tu tedy rozhodně nebudete. Ať už preferujete přírodu nebo kulturní památky, jistě najdete to pravé, čím si Vaši dovolenou zpestříte. Bulharsko je na seznamu UNESCO na čtvrtém místě co do počtu historických a kulturních památek. Krásná zákoutí naleznete například v historickém městečku Nesebr, kde na Vás dýchne historie doslova na každém kroku. Tíhnete-li spíše k přírodním krásám, navštivte například thráckou svatyni Beglik Taš, ukrývající se v lese nedaleko pláže v Primorsku.

Klubové hotely Alexandria – skvělá volba!

V oblíbené destinaci, jako je právě Bulharsko najdete nepřeberné množství různých hotelů, penzionů a apartmánů. Jaké ubytování si vybrat, aby dovolená proběhla dle Vašich představ? Osvědčeným tipem jsou klubové hotely Alexandria. A o co se jedná? Všechny klubové hotely mají několik společných charakteristik, kterými jsou kvalitní ubytování a služby, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive, super cena a v neposlední řadě tým skvělých animátorů, kteří se postarají o zábavný program pro děti i rodiče. Rozhodně tedy nebudete litovat!

3 žhavé tipy tohoto léta

Momentálně si na břehu Černého moře můžete vybrat z celkem osmi klubových hotelů Alexandria. Inspirujte se našimi 3 tipy! Prvním tipem je hotel Žeravi Alexandria Club, který najdete v příjemném rodinném letovisku Primorsko. Jde o stálici v nabídce CK Alexandria a dlouhodobě patří k nejoblíbenějším hotelům v Bulharsku. Pokud preferujete klidnější letovisko, zvolte klubový hotel Hermes Alexandria Club v Carevu. Tento hotel rovněž patří mezi osvědčenou klasiku, kterou si díky fantastickým službám i rodinné atmosféře určitě zamilujete. Od letošní sezóny disponuje navíc hotel novým aquaparkem! Do třetice všeho dobrého Vám doporučujeme novinku - klubový hotel Rena Alexandria Club, který se nachází v možná nejznámějším bulharském letovisku, a to na Slunečném Pobřeží. Hotel je velice komfortní, přináší všechny výhody klubových hotelů a pro milovníky vodních hrátek je tu navíc tobogán!

Související témata:
Komerční článek