Nový zastupitel?

Idol mladých dívek a bývalý účastník Tváře jde do politiky!

Hvězdní hosté v Superstar - 5
Zdroj: TV Nova

Tak to je velké překvapení! Adama Mišíka známe spíš jako herce a charismatického zpěváka z pěveckých pódií, účastníkovi Tváře ale hudební popularita očividně nestačí a vydává se na politickou dráhu! Kandidovat bude na podzim do pražského zastupitelstva.

"Je dobře, že se schopní a úspěšní lidé ve svých oborech angažují v komunální politice," napsala k Mišíkově volebnímu plakátu na Facebook TOP 09, za kterou zpěvák kandiduje.

 

Idol nejen mladých dívek podle strany není v politice vůbec nováčkem. "Adam Mišík není žádný politický králík z klobouku. Topku už v minulosti podporoval a účastnil se i několika veřejných debat o fungování Prahy," doplnila strana.

 

"Právě jeho upřímný zájem o politiku a veřejné dění nás utvrdily v myšlence, že jde o vynikajícího kandidáta. Sdílí naše hodnoty a proevropské postoje, je vzorem pro mladé lidi," vyjádřil se pro web Týden.cz předseda Jiří Pospíšil.

 

 

Na facebooku Mišíkova kandidatura vzbudila rozporuplné ohlasy. Zpěvák ale kandiduje až na posledním, 22. místě, což jeho kandidatuře zrovna nepomáhá. Musí tak doufat v to, že ho lidé takzvaně "zakroužkují". Pokud se zpěvák a herec do zastupitelstva přeci jen dostane, bude jeho působení určitě ještě velmi zajímavé.

nor TN.cz