manuál pro ložnice

IKEA nabízí Kámasútru! Ložnice na pejska nebo švédskou trojku

IKEA-Kámasútra
Zdroj: IKEA, youtube
Téma:

Švédská společnost IKEA nabízí zákazníkům svou vlastní příručku Kámasútry, která jim může pomoci s navrhnutím jejich ložnice. Manuál je výsledkem desetiletých průzkumů a slibuje nejvyšší úroveň naplnění. Součástí je dvacet návrhů ložnic, a to například "Psí poloha" nebo "Lotus".

Pokud vám dochází nápady při navrhování vaší ložnice, je manuál řetězce IKEA ideální řešením. Na čtyřiačtyřiceti stránkové e-knize pracoval speciální tým společnosti, který se snažil lidem přinést řešení se složitostmi kvalitního bydlení. Manuál obsahuje dvacet návrhů ložnic.

 

"Ať už jste neklidný nebo toužíte po něčem víc, tako kniha má pozici přesně pro vás. A pozicí myslíme řešení ložnice," uvedl tým společnosti. Cílem příručky je také zaměření se na poskytnutí spokojenosti na duchovní i fyzické úrovni, informoval Dailymail.

 

Každá strana je ilustrovaná a nabízí odkaz vybraného produktu, který je součástí návrhu. Obal knihy byl navržen v barvách řetězce, tedy ve žluté a modré. Nad názvem Kåma Sutra, bylo napsané písmeno A s diakritikou (kroužkem), které používají některé jazyky ve své abecedě. Společnost tak chtěla zachovat skandinávské dědictví značky.

 

 

Například "Doggy style" (v překladu pozice na pejska) poskytuje lidem návod, jak uspořádat svou ložnici tak, aby v ní měl místo i váš domácí mazlíček. Nebo pozice "Lotusu", která byla inspirována lesy a uspokojí vnitřní touhu člověka spojenou s přírodou díky udržitelným materiálům a harmonickým barvám.

 

Pokud jsou lidé raději nahoře, je pro ně ideální pozice "Lezec". Tento styl vám poskytne veškerý prostor, který potřebujete k uvolnění těla a mysli. Na obrázku je nakreslená palanda, která umožňuje v horním patře spánek a v dolním gauč na sezení.

 

 

Další je pozice "Zaneprázdněné ruce", která lidem přináší možnost flexibility a podporuje je v jejich životním stylu, ve kterém rádi vykonávají několik činností najednou. "Tajný poklad" zase říká, že některé věci by měly zůstat utajené. To umožňuje například lavička, do které si můžeme schovat různé věci. Bavlněné závěsy zase zachovají atmosféru přírody.

 

Příručka je zatím pouze v angličtině a zákazníci ji mohou najít na stránkách společnosti IKEA v USA. 

 

reg TN.cz