máte ho doma?

Může se zřítit! IKEA stahuje z prodeje nebezpečný nábytek

Ikea
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační foto
Téma:

Před nebezpečným jídelním stolem varuje zákazníky IKEA. Společnost ho stahuje z prodeje, ti, kteří si ho koupili, by ho měli přestat používat a vrátit do obchodního domu. Zpátky dostanou buď peníze, nebo si budou moci vybrat jiné zboží.

Na nebezpečné zboží upozornili společnost sami zákazníci. Přídavná deska u rozkládacího jídelního stolu GLIVARP se může uvolnit z vodicích lišt a spadnout. Právě proto se IKEA rozhodla zboží preventivně stáhnout z prodeje.

 

"Hrozí nebezpečí, že se přídavná deska uvolní z vodicích lišt, což může vést k pádu desky," říká Cindy Andersen, obchodní manažerka oddělení kuchyní a jídelen v IKEA of Sweden. "Bezpečnost zákazníků je pro IKEA prioritou, a proto jsme se rozhodli preventivně stáhnout výrobek z prodeje," doplnila.

 

 

Zákazníky, kteří si jídelní stůl koupili, vyzývá, aby ho vrátili v jakékoli prodejně. Jako náhrada jim budou vráceny peníze v plné výši, nebo si místo něj mohou vybrat jiný podobný výrobek. Pokud nemáte účtenku, nezoufejte. Stůl můžete vrátit i bez ní.

 

 

Pro více informací se mohou zákazníci obrátit na oddělení Výměny a vracení zboží nebo na kontaktní centrum IKEA na telefonním čísle 234 567 890.

Související témata:
mom TN.cz