Nastartujme Česko

Iniciativa Štamgasti sobě pomáhá udržet hospody nad vodou

Lidé na baru
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 27. 4. 2020

Předplaťte si metr piv, romantickou večeři pro dva, nový trendy účes nebo masáž. Takto jednoduchým způsobem můžete podpořit svůj oblíbený podnik do doby, než bude moci znovu konečně otevřít. Iniciativa Štamgasti sobě nepamatuje jen na hospody.

Máte v okolí svůj oblíbený podnik a chtěli byste ho maximálně podpořit? Předplaťte si jeho služby! Nezáleží na tom, jestli chcete udržet při životě milovanou hospodu, oblíbené kosmetické studio nebo kadeřnictví.

 

Prostřednictvím portálu Štamgasti sobě dostane vámi vybraný živnostník peníze hned a získá tak prostředky na zaplacení nájmu a nejnutnějších výdajů, které běží i v době, kdy podnik musí mít zavřeno. Díky vaší pomoci zůstane "naživu" i po skončení omezení.

 

Jak na to? Najděte v aplikaci svoji oblíbenou provozovnu. Pokud není v systému zaregistrovaná, nic se neděje, jednoduše navrhněte její registraci. Jakmile se ocitne mezi registrovanými podniky, můžete zakoupit poukaz na její budoucí služby. Vaše peníze podnik získá hned obratem a přímo.

 

 

Poukazy vám budou zaslány e-mailem ihned pro úspěšném provedení platby v platební bráně. Váš voucher si můžete buď vytisknout, nebo po znovuotevření podniku předložit provozovateli QR kód přímo z vašeho telefonu. Všechny poukazy platí do 31.12.2020.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

TN.cz