prázdninový inspektor

Inspektor vyjel ke Knížecímu rybníku! Kemp dostal stříbro

Na základě tipů od diváků TV Nova, se prázdninový inspektor vypravil na kontrolu dalšího kempu. Tentokrát ke Knížecímu rybníku u Tábora na jihu Čech. Jezdí tam hlavně rybáři, ale ryb tam prý moc není.

Kemp Knížecí rybník nabízí ubytování v apartmánech, chatkách, nebo klasiku pod stanem. Areál najdete necelé tři kilometry od jihočeského Tábora. Ubytovat se můžete přímo u vody. I proto tento areál vyhledávají hlavně milovníci rybaření. V posledních týdnech se ale potýkají s problémem - v rybníku nejsou ryby.

 

"Člověk si zaplatí pětistovku a žádný ryby tady skoro nejsou. Mohlo by to být lepší s těmi rybami," popsala návštěvnice kempu. "Tuhle situaci řešíme s majiteli rybníku," popsal Martin Tůma, provozovatel kempu. V kempu je 11 nově postavených rodinných apartmánů.

 

 

Návštěvníkům se v kempu líbí. "Krásně čistý tady," řekl muž. "Co se týče nádobí, je tady všechno. Je to perfektní ubytování," popisují lidé. V areálu ale stále zůstává velká část chatek, které už něco pamatují. "Možná trochu kdyby se opravila zvenku, ale jinak dobrý," řekla návštěvnice.

 

"U těchto starých chatek je to složitý, podle mě je lepší postavit novou, než to nějakým způsobem opravovat," dodal Tůma. I přesto si ale lidé chatky pochvalují. "Tady máme chatku dva metry od vody, takže já můžu třeba i nějaký jídlo podávat manželovi z okna," popsala žena.

 

V kempu je velká restaurace s bohatou nabídkou jídel. Na opačné straně malý kiosek. "Nabízíme pizzu, smažený sýr, kuřecí řízek, hranolky," popsala obsluha.

 

Sprchy mají na dvacetikorunu, voda teče osm minut. Koupelna byla podle inspektora pěkná, uklizená. Zábavu si v kempu najdou i děti. Cena za chatku se pohybuje od 550 korun za noc. Cena za stan je 70 korun, karavan vás přijde na stovku za noc. Kemp dostal stříbrnou medaili.
 

Související témata:
mik TN.cz