prázdninový inspektor

Inspektor zajel do kempu Baška! Nabízí tam 26 druhů piv

Prázdninový inspektor se tentokrát vydal na základě tipů diváků TV Nova na severní Moravu, do kempu Baška. Jezdí sem hlavně rodiny s dětmi, ale třeba i rybáři. Velkou atrakcí je tam 26 druhů točeného piva.

U autokempu Baška je stejnojmenná přehrada, která je vhodná ke koupání. Kolem dokola jsou beskydské vrchy, kilometry cyklostezek a pro milovníky přírody samé lesy, které kůrovec nepřemohl. "Já sem jezdím mnoho let, už od dítěte, jsou tady čisté sociální zařízení, restaurace, pohoda a sluníčko," řekla v anketě TV Nova návštěvnice kempu.

 

Kemp nabízí ubytování v apartmánech, chatkách, stanech, karavanech i mobilních autech. "Starají se, uklízejí několikrát denně, s čistotou problém není," dodala další návštěvnice. "Super. Všechno čistý, akorát to má tu nevýhodu, že ta postel strašně vrže," je další z pozitivních reakcí.

 

 

Chatky jsou vybavené - najdete tam vše, od varné konvice, až po ledničku s mrazákem. "Chystáme si stehenní kuřecí a prsní, budeme grilovat," popsala návštěvnice kempu. Prázdninovému inspektorovi nemůžou utéct ani záchody, které byly čisté a s toaletním papírem.

 

"My jsme tady spokojení, už jsme objeli kempů po republice desítky, a líbí se nám tady, rádi se sem někdy vrátíme," je další z kladných reakcí na kemp. Pro děti tady mají obrovské vyžití, od kolotočů přes houpačky.

 

 

"Pro rodiny s dětma, jak rybáře, doporučuju, bez problému," řekla rybářka. Za stany zaplatíte 40 korun za noc, za obytné auto 120 korun za den, cena chatky pro 4 lidi na den je 580 korun. Váš mazlíček do areálu může, ovšem za poplatek 30 korun na den. V kempu mají opravdu velký výběr piv. "U nás si můžete vybrat z 26 druhů piv, všchno je točené," řekl provozovatel občerstvení Roman.

 

V kempu je velký výběr jídla – v nabídce najdete hotovky nebo například hranolky a langoše. Ceny jsou opravdu za lidovku. Tentokrát to měl prázdninový inspektor těžké. Nedostatky se v tomto kempu hledaly opravdu těžko. Zlatá medaile byla tedy jasná volba.

mik TN.cz