spálené trenky nejlepší reakce

Internet plní parodie na Zemana! Přidal se i porotce SuperStar

Vtipy na pálení trenýrek
Zdroj: ČTK / Facebook, TMBK
Téma:

Češi se od čtvrtečního večera baví parodiemi na mimořádný briefing prezidenta v zahradách Pražského hradu. Když se z důležitého oznámení Miloše Zemana vyklubalo slavnostní spalování rudých trenýrek, ukázala se lidová tvořivost Čechů a internet okamžitě zaplnily vtipné reakce. S jednou takovou přišel i porotce SuperStar.

Před setkáním v Lumbeho zahradě se výborně bavil prezident, teď se pro změnu baví Češi - a to na jeho účet. Když totiž Miloš Zeman svolal mimořádnou konferenci, okamžitě se začalo spekulovat nad tím, co bude jejím obsahem. Hrad upozornil, že prostor pro dotazy novinářů nebude, a tak se objevily i dohady, že by se briefing mohl týkat zdraví nebo rodiny prezidenta.

 

To, co přišlo vzápětí, ale nikdo nečekal. Prezident se spekulacím vysmál a oznámil, že spálí červené trenýrky, které skupina Ztohoven před časem vyvěsila místo prezidentské standarty. A to se také stalo - i když obří spodní prádlo nakonec do ohně nevložil přímo prezident, ale dvojice hasičů, kteří na místě byli jako dohled.

 

Jenže akce vyvolala velký rozruch a okamžitě odstartovala vlnu reakcí nejen mezi politiky, ale i dalšími lidmi. Češi se nyní předhánějí, kdo přijde s lepším vtipem nebo parodií.

 

 

Některé parodie mají nádech historie:

 

Jiné zabrušují do politiky a vědy:

 

A jiné mají prostě jen pobavit:

 

Více o mimořádné konferenci a následném spálení rudých trenýrek v reportáži:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz