hrůzná poprava

ISIS straší vlastní muže. Dezertéry hodil do kotle vařící vody!

ISIS upaluje vězně - 4
Zdroj: YouTube.com
ilustrační foto
Téma:
IS

Děsivý způsob popravy zvolili fanatici tzv. Islámského státu pro své vlastní dezertéry. Ti se údajně pokusili utéct z bojiště. Jejich nedávní bratři ve zbrani je nechali zemřít vhozením do kotle vařící vody.

Hrůznou smrt připravili bojovníci tzv. Islámského státu 19 svym kolegům, kteří se pokusili utéct z války, kterou islamisté prohrávají.Údajně se pokusili dezertovat z bitvy o město al-Shuhada v provincii Fallúdža. O nelidské podívané informoval americký Herald Tribune. Zdroj listu řekl, že k takovému trestu "je odsoudil soud ISIL".

 

 

Islamisté si také našli náhradu za svého kata "Buldozera". Toho v květnu zajala syrská armáda a obrázky spoutaného tlustého muže na korbě auta tehdy obletěly svět. Dosud není jasné, kde a jak skončil.

 

Nyní má tzv. Islámský stát nového tlustého kata. A tajné služby už zřejmě rozluštily tajemství jeho identity. S největší pravděpodobností je to fanatik z Británie, Siddhartha Dhar přezdívaný Abu Rumaysah. I přes mezinárodní pátrání po něm se muži podařilo s manželkou a čtyřmi dětmi uniknout do Sýrie a Iráku. Tam teď bojuje a popravuje v řadách islamistů.

 

tn.cz / gar