Nechutné nařízení

Islamisté vyhlásili válku kočkám! Obchází domy a zabíjí koťata

Bojovník ISIS s koťaty
Zdroj: Twitter
Dříve teroristé využívali kočky k propagaci Islámského státu
Téma:

Islámský stát už bojuje i proti zvířatům! Duchovní vyhlásili válku kočkám, protože jsou proti jejich "ideologii a víře". Na území chalífátu nesmí lidé napomáhat kočičímu množení ani se starat o nová koťata.

Kočky jsou proti našemu přesvědčení, ideologii a víře, vyhlásili duchovní Islámského státu. Na území, které teroristická organizace ovládá, lidé nesmí napomáhat kočičímu množení. Platí i absurdní nařízení, podle něhož čeká trest každého, v jehož domě se budou kočky pářit.

 

Islamisté už také začali prohledávat domy v iráckém Mosulu, které zůstává posledním velkým městem pod vlivem teroristů. V budovách hledají koťata, které pak odnášejí na základny. Šťastný konec pak kočičky zřejmě nečeká, píše portál Iraqi News.

 

Na celém území platí proti zvířatům takzvaná fatva, což je stanovisko, které posvěcuje určité jednání a doporučuje jeho dodržování. Jde o překvapivý krok, dříve totiž teroristé využívali koťata k propagaci Islámského státu na sociálních sítích.

 

 

Na Twitteru či Instagramu se tak objevovaly fotky islamistických bojovníků s koťaty v náručí, případně nechutné snímky koček se samopaly, granáty a sebevražednými pásy. Teroristé si totiž dobře uvědomují sílu internetu i to, jak je jednoduché vyvolat skrze fotku se zvířaty sympatie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ PRAKTIKY ISIS: V boji používají drastickou chemikálii! Jakou a co způsobuje?

Zuřivý liliput hrozí Evropě! Tenhle džihádista smete ze země nás všechny

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz