popravovat už nebude

Islámský kat "Buldozer" je mrtvý! Ubodali ho asi z pomsty

Kat Abu Sayyaf alias Buldozer
Zdroj: facebook
Kat Abu Sayyaf alias Buldozer
Téma:

Obávaný a skutečně nepřehlédnutelný kat Islámského státu Abu Sayyaf alias Buldozer, je mrtvý. Ubodala ho skupina neznámých ozbrojenců - zřejmě šlo o pomstu za hrůzné popravy, které ve jménu ISIS Buldozer dělal.

Buldozer je mrtvý! Neznámí ozbrojenci vzali spravedlnost do svých rukou a v neděli nedaleko v Mosulu zabili Abu Sayyafa, kata islámského státu, kterému se také pro jeho hřmotnou postavu přezdívalo Buldozer, informuje Daily Mail.

 

 

I jeho zvyky vzbuzovaly směsici odporu a děsu. Buldozer popravoval a m,učil nejen dospělé, ale i děti. Těm, které odmítly poslušnost Islámskému státu, odsekával ruce i nohy. Nechvalně proslul také tím, že svým popraveným obětem odřezával hlavy a ty pak sbíral.

 

Mohamed Yawar, irácký novinář, řekl agentuře ARA News: "Abu Sayyaf byl jedním z nejděsivějších popravčích v Ninive. On byl známý pro své obrovské tělo a těžké zbraně. Byl jednou z renomovaných tváří v propagandistických videích ISIS. Abu Sayyaf byl odrazem brutality této teroristické skupiny."

 

 

Existují různé zprávy o tom, jak zemřel, přičemž některé zprvu uváděly, že hřmotný kat byl zastřelen. Iráčtí novináři ale s odvoláním na bezpečnostní složky uvedli, že "neznámá ozbrojená skupina zabila v neděli nejslavnějšího kata Islámského státu, přezdívaného Abu Sayyaf. Ozbrojená skupina ho přepadla v kraji al-Dawasa, v západní části města. Několikrát ho bodli a on okamžitě zemřel." Ninive se nachází na okraji města Mosulu, kde pokračují osvobozovací boje.

tn.cz / gar