autobiografie Slavíka

Ivana Gottová promluvila o Karlově knize. Oznámila radostnou zprávu!

Karel Gott - 2019
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 26. 2. 2020
Téma:

Ivana Gottová promluvila o vydání autobiografie Karla Gotta. Slavík za života o plánovaném díle fanoušky informoval a osobně na něm pracoval. Vdova už ví, kdy se zájemci očekávané knihy dočkají.

"Milí Karlovi příznivci, množí se dotazy, kdy vyjde manželova avizovaná autobiografie. Kniha byla dopsána manželem již na sklonku jeho života. Aktuálně pracujeme na její vizuální podobě, což je v kompetenci agentury Karel Gott Agency," uvedla vdova Ivana Gottová.

 

Karel Gott v dubnu své fanoušky informoval, že při přípravě knihu zažíval nostalgii. "Probírám se fotkami a setkávám se s lidmi, kteří mě v životě ovlivnili nebo někam posunuli. I díky nim se rozpomínám na mnoho zážitků, o kterých se dočtete v mé právě připravované autobiografii," napsal v minulosti Slavík.

 

 

"Kniha, kterou skutečně píši já o sobě a ne někdo, kdo mě vlastně vůbec nezná, natož, že by byl svědkem mých životních zážitků, by měla vyjít letos před Vánoci a pevně věřím, že si na ni rádi počkáte," dodal Gott. Jenže v říjnu zemřel a termín vydání tak nemohl dodržet.

 

"Předpokládáme, že by manželova autobiografie měla vyjít letos na podzim," oznámila Ivana Gottová.

Související témata:
TN.cz