na jeho přání

Gottová zveřejnila místo, kam uloží svého muže. Gott si místo sám vybral

Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 21:41
25.10. 2019 13:46
Téma:

Ivana Gottová oznámila místo posledního odpočinku svého manžela Karla Gotta. Zlatý slavík bude pohřben na místě, které si sám vybral.

"Touto cestou vám všem ze srdce děkuji za veškerá vyjádření soustrasti, která jsme od vás v uplynulých týdnech v tak velkém počtu obdrželi a stále dostáváme. Vaše slova podpory jsou pro naši rodinu, v těchto nesmírně těžkých časech, velkým povzbuzením," uvedla Ivana Gottová na oficiálních stránkách Karla Gotta.

 

Ivana Gottová oznámila i dlouho očekávanou informaci – kde bude slavík pochován. "Na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo," zakončila Ivana Gottová

 

Několikanásobný zlatý slavík a legenda české hudební scény Karel Gott zemřel 1. řijna. Světově proslulému zpěvákovi bylo 80 let. Zemřel v úterý krátce před půlnocí v kruhu své rodiny.

 

Netruchlí se jen na Žofíně, lidé se s Mistrem loučí po celé republice:


 

mik TN.cz