vzpomínkové koncerty

Ivana zuří: Lidé chtějí kšeftovat se jménem Gotta jen chvíli po jeho smrti!

Karel Gott s Ivanou
Zdroj: Profimedia
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 17:26
20.11. 2019 17:08
Téma:

Ještě to nejsou ani dva měsíce od smrti několikanásobného zpěváka Karla Gotta a někteří plánují koncerty k jeho vzpomínce. Jeho rodina však tyto akce odsuzuje. Podle ní je bezohledné, aby někdo vydělával na Gottově jménu a konal podobné akce tak brzy po jeho smrti. Zpěvákův tým zároveň potvrdil, že vzpomínkový koncert bude. Uspořádá ho však Gottův management a na jeho přání.

"Ani ne dva měsíce po smutném odchodu Karla Gotta jsme zjistili, že se začínají promýšlet, připravovat či dokonce realizovat první vzpomínkové koncertní pocty věnované jeho památce," napsala na webu zesnulého zpěváka mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

 

Slavík před svou smrtí informoval svůj management o tom, že by si vzpomínkový koncert přál. "Chceme ubezpečit všechny, že Karel Gott si velmi dobře uvědomoval, že by svým fanouškům chtěl a měl dát možnost zavzpomínat na něj i tímto způsobem. Proto již o takovém koncertu sám přemýšlel a jeho přání, včetně konkrétní podoby, sdělil nám, jeho managementu," vysvětlila Stolzová.

 

Dodala také, že se akce bude konat. Na jeho uskutečnění je však prý ještě brzy. "Oznamujeme proto, že management takový koncert určitě v budoucnu uspořádá a bude přesně podle představ Karla Gotta. Nicméně v tuto chvíli, stále krátce po jeho odchodu, je brzy cokoliv podnikat," doplnila Stolzová.

 

A tyto kroky jeho tým velmi odsuzuje. "Bylo by to bezohledné jak vůči zesnulému Karlu Gottovi, tak jeho nejbližším. Vydělávat na jménu Karla Gotta v době hlubokého smutku je z našeho pohledu nepřípustné," dodala mluvčí.

Připomeňte si poslední rozhovor s Karlem Gottem:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz