údajná operace

Jak je to se zdravotním stavem prezidenta? Ovčáček promluvil

Miloš Zeman
Zdroj: Profimedia
Téma:

Veřejností se rozšířila zpráva o údajné operaci Miloše Zemana, která je ale podle prezidentského mluvčího lživá a má Zemana poškodit v následujících volbách. Miloš Zeman je aktuálně na dovolené v Lánech, příští týden zavítá do Českých Budějovic.

"POZOR! Důležitá zpráva pro veřejnost!" začíná burcující sdělení mluvčího prezidenta republiky, které rozebírá zdravotní stav Miloše Zemana. Podle něj je v těchto dnech aktivně šířena lež, že pan prezident podstoupil operaci nohy.

 

V minulém týdnu portál Extra spekuloval o amputaci pravé nohy, protože měl Miloš Zeman při své plavbě nohu omotanou igelitem. Už tehdy označil mluvčí prezidenta informaci za "fake news". Igelit měl zabránit infekci u drobného poranění.

 

Miloš Zeman je aktuálně na dlouhodobě plánované dovolené v Lánech, kde stráví celý týden. V příštích týdnech by se měl ukázat na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích.

 

Mluvčí prezidenta označil ve svém statusu zprávu o operaci za lež, která má Miloše Zemana poškodit v následujících prezidentských volbách.

 

 

"Lži, které mají pomáhat protikandidátům, budou v příštích týdnech a měsících zcela běžnou záležitostí," zveřejnil Jiří Ovčáček na svém profilu na Facebooku. "Staré struktury " se podle jeho názoru bojí znovuzvolení Miloše Zemana.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miloš Zeman zase perlí! Co vzkazuje lidem, kteří chtějí podstoupit eutanazii?

Žák 5. třídy napsal sloh o tom, co si myslí o Zemanovi a Babišovi! To nemá chybu

klma TN.cz