Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

zamilovaný pár

Rolins o rozchodu s Rytmusem: První otevřená zpověď zpěvačky

Rytmus, Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Rytmus a Dara Rolins

Rytmus (41) a něžná moderátorka Superstar Jasmina Alagič (28) se už pár týdnů neskrývají a oficiálně tvoří pár. To ovšem fanouškům nějak nesedí a tak se snaží najít, kde je zakopaný pes. Kromě toho také neustále mají potřebu litovat bývalou partnerku Patrika, kterou není nikdo jiný než Dara Rolins (45).

Drsný rapper Rytmus se rozhodl zbavit svět spekulací a před několika dny svou lásku k mladé moderátorce Jasmině přestal skrývat.

 

Rytmus tak s fanoušky prožívá snad každý okamžik nového vztahu na sociálních sítích. Sdílí vše nejen na fotkách, ale i v příbězích. Můžeme tak vidět, co se svou slovenskou kráskou dělají, kde žijí, co si dávají k jídlu a jak moc se milují.

 

 

17

GALERIE: Nový pár Jasmina Alagič a Rytmus

Zdroj: Profimedia / instagram

Jasmina Alagič - 2

Hodnocení:

 

Krásná brunetka ze Slovenska a moderátorka probíhající řady SuperStar není pozadu a dělá v podstatě to samé. My samozřejmě lásku slavnému páru přejeme, ale nabízí se otázka, co na tohle všechno říká bývalá partnerka rappera - zpěvačka Dara Rolins.

 

Ta se k tomuto páru vyjádřila ještě, když nebyli oficiálně přiznaní a nechala se slyšet, že Jasmina je moc krásná. “Tu slečnu jsem měla možnost potkat jen jednou na jedné společenské akci, kterou moderovala. Velmi sympatická a normální dívka. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní zamilovala také, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že jí registruje,“ zněl zpěvaččin výrok adresu na okouzlující brunetky.

 

A ani reakce Jasminy na bývalou lásku svého nynějšího přítele nezněla nijak rozdílně a na adresu Dary pěla jen chválu. "Dara je žena, kterou nejen já, ale i mnoho dalších žen obdivujeme. O to víc si jejích slov vážím a Patrikovi se nedivím, že byl s ní, takže máme podobný názor."

 

Všem se to zdálo až moc idylické a tak i přes všechna vyjádření hledají fanoušci u Dary smutek a ač se takto netváří, podporují jí a na jejím instagramu stojí při ní.

 

To zpěvačka se slovenskými kořeny nevydržela a na konto těchto komentářů se rozhodla jasně vyjádřit. "Já chápu, že mě to má potěšit a že to myslíš dobře, ale jak jsi, Emilko, přišla na to, že se trápím? My přece spolu nesoutěžíme v žádné kategorii," vysvětluje zpěvačka na sociální síti.

 

111

GALERIE: Dara Rolins promluvila o vztahu Rytmuse a Jasminy Alagič

Zdroj: Instagram

Dara Rolins - 3

Hodnocení:

 

 

"Nejlepším kamarádům přeju jen to nejlepěé a přesně tím je pro mě Patrik - už více než rok. Jen novináři se opět snaží o mylnou iluzi, že se z jeho nového vzthau hroutím. Jsem šťastná, že jsme se rozešli jako moudří, dospělí lidé," konečně přiznává Dara Rolins, kdy vztah s Rytmusem opravdu ukončili.

 

Dokonce se nechává slyšet, že rozchod byl dost bolestivý, ale už je to za ní. "Trápení to bylo před tím, ne teď. Takže prosím, žádné odkazy tohoto typu. No more. Jsou totiž úplně mimo okruh skutečností, které by mě mohly trápit. Naopak."

 

Možná právě proto, že vyšli s informací o rozchodu až nedávno - měli oba dost času na to se s tím srovnat a nové vztahy a životy si teď maximálně přejí.

mk TN.cz