nemohl nic říct

Jak Marek tajil své vítězství před rodinou? Používal tyhle finty!

Marek Orlík - 8
Zdroj: TV Nova
Marek musel před rodinou své vítězství dlouho tajit

Ačkoli se diváci teprve ve středu večer dozvěděli, kdo vyhrál náročnou reality show Robinsonův ostrov, soutěžící o tom měli jasno už několik měsíců. Natáčelo se totiž téměř před rokem a na všechny tak čekal těžký úkol - nikomu nic neprozradit.

Patrně nejtěžší úkol měl Marek, který před svou rodinou musel tajit, že se z něj ze dne na den stal milionář. Obzvlášť obtížné to bylo proto, že Marek je studentem bez stálého příjmu. "Všichni chtěli hned ze začátku zjišťovat, jak to tam bylo, co bylo a já jsem nemohl nic říct," řekl Marek.

 

Od natáčení uběhl už téměř rok, Marek v sobě tak své nadšení z výhry musel dlouho tlumit. "Nemohl jsem to nikomu říct, takže například na cestu do Prahy a pobyt tady jsem si musel půjčit od táty," popsal. "Když jedeme na nákup, tak platí taťka nebo mamka, je to takové smolné. Oni by si asi uvědomili, že kdybych začal z ničeho nic všechno platit, tak jsem vyhrál," dodal.

 

 

I proto se chystal odjet na několik měsíců do zahraničí, aby rodině nemusel lhát. Výhru by chtěl dát na zážitky, rodičům koupí dovolenou, sestře pomůže zrekonstruovat byt a zbytek by chtěl investovat - nejspíš do nemovitostí. .

 

Nestihli jste středeční finálový díl Robinsonova ostrova v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to neměli jednoduché

mom TN.cz