Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak na účinné čištění pevných podlah

Témata:

Pevné podlahy vyžadují specifický přístup, musíme je nejen vysávat, ale také vytírat.

Pevné podlahy, jako jsou parkety, dřevěné podlahy, dlažba, kámen či laminát se v dnešních domácnostech těší čím dál větší oblibě. S postupným úbytkem kobercových ploch však nemizí potřeba o jednotlivé povrchy pravidelně pečovat.

Podlahu je třeba nejprve vysát a zbavit ji tak hrubých nečistot a teprve poté s pomocí kbelíku, vody a mopu vytřít, nemluvě o nutnosti dávat si pozor, kde je již vytřeno, abychom si na čerstvě vytřenou podlahu hned nenašlapali.

Úklidové systémy dnes využívají nejrůznější moderní řešení a pomáhají nám takto neoblíbené práce zjednodušit. Dokáží třeba indikovat aktuální stav pomocí LED ukazatelů, ať se jedná o plnost filtračního sáčku či o aktuálně nastavený režim vysávání. Právě takovým úklidovým systémem je vysavač Kobold VK200, s jehož pomocí se úklid stává doslova hračkou.

Ve spojení s nástavcem Kobold SP600, který vysává a vytírá zároveň, zaručuje dokonalou údržbu pevných povrchů, jako jsou parkety, dlažba, lino či plovoucí podlahy. Po zapnutí stačí nastavit jednu ze tří úrovní vlhčení a můžete se dát do práce. Chuchvalce prachu, vlasů i alergenů jsou vysáty do filtračního sáčku a díky kmitavému pohybu nástavce ve stejné chvíli zároveň důkladně vytřete a podlaha je navíc téměř okamžitě suchá. Zkrátíte si tak úklid na polovinu času a spotřebujete minimální množství vody a saponátu. S pouhými 3 ml přípravku a 260 ml vody vyčistíte až 60 m2.

Pro maximální efektivitu úklidu na konkrétním povrchu stačí vybrat správnou čisticí mikroutěrku a saponát, nastavit úroveň vlhčení a je to. Každý pevný povrch má svá specifika a zvolit můžete mikroutěrky na parkety či laminát, na podlahy s otevřenými póry či tzv. univerzální mikroutěrky, které využijete na ostatních površích. K dispozici jsou i mikroutěrky pro choulostivé povrchy, které se kterými vytřete na sucho. Špinavé mikroutěrky stačí vyprat v pračce bez aviváže.

Pro domácnosti s kombinací koberců a pevných podlah je k dispozici elektrický kartáč Kobold EB400. Ten rozpozná typ vysávaného povrchu a automaticky mu přizpůsobí režim vysávání. Jeho ovládání jednoduché a intuitivní.

Nezbytností úklidového systému je kvalitní filtrační systém, který zachytí 99,99 % alergenů. U vysavače Kobold VK200 tuto funkci plní filtrační sáček Premium, který lze jednoduše vyměnit. Vzduch, který z vysavače během vysávání vychází, je až 1000× čistější než vzduch, který běžně dýcháme.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz a objednejte si nezávazné předvedení vysavače Kobold VK200 přímo u vás doma.

Komerční článek