které se vám líbí?

Jak se bude jmenovat dítě Meghan a Harryho? Sázkaři mají jasno!

Meghan Markle a princ Harry na křtu Louise - 1
Zdroj: Profimedia
Jak se bude jmenovat dítě Harryho a Meghan?
Téma:

Sotva princ Harry a vévodkyně Meghan oznámili, že čekají dítě, lidé začali sázet na to, jaké jméno prvnímu potomkovi dají. Mezi favority je Alexander, Alice nebo Arthur.

Anketa

Jak by se měl jmenovat syn Harryho a Meghan?

Hlasovalo 478 lidí.
Z novinky nejsou nadšení jen fanoušci královského páru, ale také bookmakeři. Okamžitě totiž vycítili příležitost, jak si přijít na pěkné peníze. Podle britské sázkové kanceláře Fitzdares vede mezi chlapeckými jmény Alexander, mezi dívčími pak Alice. Další jména, kterým bookmakeři věří, jsou Arthur, Philip, Victoria a Mary.

 

"V této chvíli jména Diana, Arthur a Alice, která byla mezi favority pro děti Williama a Kate, mají kurz přibližně 12:1. Nicméně v následujících měsících budou přibývat další jména a výběr se bude postupně zužovat," popsala Katie Baylis ze sázkové kanceláře Betfair.

 

 

Online sázková kancelář Ladbrokes věří jménu Diana (12:1). Lidé si mohou vsadit také na Theresu, Borise nebo Joffreye, což je jméno z populárního seriálu Hra o trůny. Které jméno si nakonec Meghan s Harrym vyberou, bude jasné příští rok na jaře, kdy se má miminko narodit.

 

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat dcera Harryho a Meghan?

Hlasovalo 437 lidí.
Harry s Meghan radostnou novinku oznámili veřejnosti v pondělí ráno při své oficiální návštěvě Austrálie. Královně Alžbětě a zbytku rodiny o těhotenství řekli v pátek na svatbě princezny Evženie. Chtě nechtě tak nevěstě ukradli její chvilku slávy. 

 

 

 


 

 

V těchto dnech jsou Meghan a Harry na oficiální návštěvě Austrálie:

 


 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejoblíbenější jméno pro holčičky? Vládne 25 zemím a boduje i v Česku
TEST: Hádejte jména slavných českých miminek

mom TN.cz