Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 12. 2018
sexpertka radí

Sex o Vánocích v domě plném příbuzných? Jde to, radí koučka

Zamilovaný pár
Zdroj: Profimedia

Vánoce, svátky klidu a míru, ale podle velkého množství partnerů také sexu! Jak si večer užít tak, abyste pak druhý den u snídaně nemuseli snášet pohoršené pohledy svých příbuzných?

Podle sexuologů se neuvěřitelné dvě třetiny párů přiznaly k provozování sexu během svátků, kdy je kolem jejich příbuzenstvo. A každý desátý však byl při pikantnostech přistižený!

 

"To, že jsou svátky a v domě je spoustu příbuzných, přece ještě není důvod, abychom si milování neužili," tvrdí podle webu mirror.co.uk odbornice na sex a vztahy Annabelle Knightová. Jenže partneři, kteří jsou při sexu hluční, musí místo pro své intimní chvíle vybírat velmi pečlivě.

 

"Nejlepší je počkat tak hodinu poté, co všichni zhasnou světla a usnou. Druhou možností je zapnout rádio, hudba by měla přehlušit většinu zvuků, které nechcete, aby ostatní slyšeli," vysvětluje odbornice.

 

Sexpertka radí přesunout své hrátky na jiné místo, než je postel. Ta totiž většinou vrže, a tyhle typické zvuky většinou na nic nesvedete. Od věci není nachystat si pár polštářů na zem, budete tak mít jistotu, že své rodiče nevzbudíte.

 

A jakou polohu sexkoučka pro "tichý sex" doporučuje? "Jmenuje se Líný muž. Spočívá v tom, že partner sedí na polštáři na zemi, nohy má roztažené. Partnerka sedí vzpřímeně, nohama se opírá o zem a pohupuje se nahoru a dolů. Může tak korigovat tempo a intenzitu, tím pádem i hluk," tvrdí Knightová.

 

 

Odbornice si také myslí, že jedna z nejlepších částí na partnerském soužití je vzrušení. A jak jej co nejlépe dosáhnout? "Výborný je sexting, neboli erotické smskování," myslí si Knightová.

 

Tato praktika se navíc dá šikovně utajit před zbytkem rodiny, neboť mobil je soukromá záležitost. Dá se tak šikovně krátit čas, než konečně nastane noc a vy budete mít se svou polovičkou po náročném dni konečně čas sami pro sebe.

mj TN.cz