Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie nebezpečné křivky

Jako Mata Hari! Ruská exšpionka Anna Chapman fotí sexy snímky!

Sexy exšpionka Anna Chapman
Zdroj: Facebook.com/Anna Chapman

Pamatujete si ještě na ruskou špionku Annu Chapmanovou? Zrzavá sexy kráska pracovala dlouhé roky ve Spojených státech amerických, ale ve skutečnosti byla ve službách ruských tajných služeb. V poslední době dává na své sociální sítě jednu sexy fotku za druhou.

Anna Chapmanová donášela Rusům celé čtyři roky, než byla v roce 2010 odhalena. Následně byla v rámci výměny za americké agenty poslána zpět do své vlasti. Svému špiónskému povolání byla tak oddaná, že se vdala, aby získala občanství. Ani její manžel samozřejmě neměl o její skutečné práci ani potuchy. Když ji odhalili a deportovali, musel to pro něj být obrovský šok.

 

GALERIE: Sexy exšpionka Anna Chapman

1
/
15
Zdroj: Facebook.com/Anna Chapman
Sexy exšpionka Anna Chapman - 6

 

Americká služba FBI v roce ve své zprávě uvedla, že Chapmanové se skoro podařilo vlákat do pasti vysoce postaveného muže z okolí prezidenta Baracka Obamy. Měla ho svést, nebo se o to pokusit, ale nakonec jí akce nevyšla. Když se člověk podívá na její fotky, umí si představit, že lákání můžu do náruče, nebyl pro sexy špionku těžký úkol...

 

 

Anně Chapmanové je v současné době už 35 let, ze své krásy ale zatím nic neztratila. Spíše naopak. V Rusku se začala živit jako modelka, dokonce měla svůj pořad v televizi. Podívejte se v galerii na sexy snímky ruské exšpiónky, kterými v poslední době zásobuje sociální sítě.

 

Podívejte se na Annu Chapman na módní přehlídce: 

hru TN.cz