video rozhovor

Jakub Kohák prozradil, jak to má s masturbací! Tohle byste nečekali!

Téma:

Herec, režisér a moderátor Jakub Kohák je veselá kopa, to není žádná novinka. Dokáže pobavit kdykoliv a kdekoliv a jeho odpovědi na otázky často tazatele zaskočí. Nemohli jsme tedy odolat a vyzpovídali jsme ho na tiskové konferenci o masturbaci, kterou moderoval.

Otázky se vzhledem k tématu tiskové konference nabízely samy. Už během moderování Jakub Kohák hýřil vtipem a několikrát tak rozesmál nejen přítomné novináře, ale i lékaře z Všeobecné fakultní nemocnice. Jak sám hned na začátku rozhovoru prozradil, nemohl tiskovou konferenci na toto téma dle jeho slov moderovat nikdo lepší: "Hned jsem po tom skočil. Myslím si, že na téma masturbace, onanie a sebehany nemohli sehnat lepšího moderátora, než jsem já," začal naše povídání neskromně Kohák.

 

Jak se hned záhy ukázalo, populární herec je o problematice masturbace dobře informován: "Je to prevence mnoha onemocnění od rakoviny až po onemocnění prostaty. To znamená, jen houšť! Hoňte," radí hvězdný porotce show Tvoje tvář má známý hlas Jakub Kohák čtenářům TN.cz.

 

 

I přes znalost prospěšnosti masturbace se zdá, že jí Kohák příliš neholduje. Anebo se to jen stydí přiznat: "Já jsem vesmírný člověk a kosmířan, tak mě tyto pozemské záležitosti úplně míjejí. Já žiju z prapodstaty, z vesmírného jářma a toto je pro mě taková španělská vesnice," žertuje Jakub Kohák před kamerou.

 

Na tiskové konferenci ve Všeobecné fakultní nemocnici se Kohák dozvěděl o masturbaci řadu zajímavých informací, dle jeho slov ho ale poznatky víceméně nepřekvapily. A ani zdravotní prospěšnost této činnosti ho prý masturbovat nedonutí, naopak plánuje něco úplně jiného: "Uvažuju nad tím, že si nechám změnit pohlaví. A budu sob," zakončuje rozhovor nenapravitelný vtipálek.

 

Celý rozhovor můžete zhlédnout ve videu v úvodu článku, záznam z tiskové konference o masturbaci a jejím vlivu na lidské zdraví najdete ZDE!

TN.cz