tvoje tvář má znýmý hlas

Jan Nedvěd o proměně Petra Rychlého: Tohle se mu nelíbilo!

Téma:

Jan Nedvěd exkluzivně pro pořad Prásk! promluvil o proměně Petra Rychlého v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jak se mu Petr Rychlý líbil a co mu vzkázal?

Petr Rychlý minulý týden všechny diváky šokoval svou dokonalou proměnou ve folkového zpěváka Jana Nedvěda. Rychlý v soutěži zazpíval píseň "Kohout" a všichni v sálu, ale i doma u obrazovek, se nestačili divit.

 

Pana Rychlého rád sleduju v Ordinaci, a jinak vůbec mám rád pana Rychlého. Ale to co udělal, bylo dokonalý. Dokonalý," opakuje Jan Nedvěd superlativa v reakci na vystoupení populárního herce. "On není ani zpěvák, ani showman, on je takový svůj nádherný člověk a najednou tam seděl jak já," nechal se slyšet jan Nedvěd.

 

 

"On si zkopíroval i ty gryfy, takové ty jemné oči. No bylo to opravdu nádherné. Děkuju mu desetkrát za to," rozplýval se polichocený zpěvák. Když byl dotázán, jestli viděl na vystoupení nějaké nedostatky, tak věděl přesně.

 

"Jemu (Petrovi Rychlému) bych nic nevyčetl. Ale tomu maskérovi, tu hlavu mohl malinko... Já vím, že tam měl pan Rychlý vlasy, ale to vypadlo, jakože (maskér) nedodělal svojí práci. Ale to je maličkost, úplně jemný. A to oni sami říkali," má jasno Nedvěd. A ještě se mu nezdál smích Petra Rychlého, Jan Nedvěd se tak prý už pár let nesměje. Když se ale zasmál na reportérku Prásku! Veroniku Petruchovou, nebylo to opravdu znát.

 

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat v sobotu po Televizních novinách na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RYCHLÝ VERSUS NEDVĚD: Vidíte mezi nimi na těchto snímcích rozdíl?

FASCINUJÍCÍ PROMĚNA ODHALENA: Jak bude vypadat Iva Pazderková jako Kurt Cobain? Tohle vás dostane!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hru / Veronika Petruchová TN.cz