Tvoje tvář má známý hlas

Jan Révai ovládl třetí díl Tváře. Líbil se vám nejvíc? SESTŘIH

Třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas ovládl Jan Révai, který ztvárnil Jasona Derulo. Získal celkem 51 bodů. I ostatní však předvedli dokonalá vystoupení.

První vystoupil Vojtěch Drahokoupil jako Steven Tyler v doprovodu účastníků minulých řad show Davidem Krausem a Janem Kopečným. Trio zazpívalo píseň Walk This Way od Steven Tyler & RUN-DMC a postaralo se o pořádný rockový nářez.

 

 

Herečka Michaela Badinková zazpívala píseň There Must Be An Angel od Eurythmics a proměnila se v pohádkovou vílu. 

 

Poté vystoupil Jan Révai jako Jason Derulo s písní If I’m Lucky Part 2, který porotu okouzlil nejen dokonalou proměnou, zpěvem, ale i taneční částí, ve které ukázal, že je výborný tanečník.

 

Jitka Schneiderová byla z volby své písně Žal se odkládá od Jiřího Korna nadšená a na vystoupení se těšila. Všechny opět svým vystoupením okouzlila.

 

 

Robert Jašków vystoupil jako skupina O-Zone s písní Dragostea Din Tei. Jelikož skupinu tvořili tři členové, s vystoupením Jaskowi pomohl Ondřej Sokol a Aleš Háma. Podáním O-Zone všechny velmi pobavili a vytvořili úžasnou show.

 

Eva Burešová zazářila jako Renée Zellweger s písní Roxie z muzikálu Chicago. Zpěvačku Pink představila Tereza Mašková s písní Sober. Jako poslední vystoupil Patrik Děrgel jako Marlene Dietrich s písní Johnny.

 

Celkové pořadí 3. dílu
Jan Révai - 51
Eva Burešová - 31
Michaela Badinková - 21
Jitka Schneiderová - 21
Tereza Mašková - 19
Robert Jašków - 15
Vojtěch Drahokoupil - 14
Patrik Děrgel - 12

 

Anketa

Které vystoupení 3. dílu se vám líbilo nejvíce?

Hlasovalo 1704 lidí.

 

Vystoupení v příštím díle
Patrik Děrgel - David Bowie a Mick Jagger
Vojtěch Drahokoupil – Ciara
Robert Jašków – Richard Miller
Tereza Mašková – Celine Dion
Jitka Schneiderová – Keala Settle
Michaela Badinková – Rick Astley
Eva Burešová – Iron Maiden
Jan Révai – Shirley bassey


 


I příště se můžete těšit na skvělá vystoupení! Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte vždy v sobotu od 20:20 na Nově. Pokud jste nestihli poslední díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody budou ke zhlédnutí na VOYO.

reg