Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 6. 2018
Nova stars

Jančařík ukázal zákulisí zpráv. Řekl, co mu pomohlo se vzchopit

Michal Jančařík ukázal zákulisí zpráv
Zdroj: TV Nova
Z Jančaříka se stal moderátor Sportovních novin

Ve třetím dílu dokumentární série Nova stars vezme Michal Jančařík diváky do zákulisí televizního zpravodajství. Moderátor s dojetím popisuje, co pro něj práce znamená. Vědomí, že se může vrátit na Novu, mu prý pomohlo v nejtěžších chvílích.

Aby mohl Michal Jančařík znovu usednout za moderátorský stolek, muselo se toho hodně změnit. Zaprvé se z moderátora Počasí stal moderátor Sportovních novin, zadruhé bylo nutné uzpůsobit studio, aby se tam Michal na vozíčku dostal.


Celý díl nového dokumentárního pořadu najdete na NOVA Plus! Novou epizodu můžete sledovat vždy ve čtvrtek.

 

"Moderátoři normálně sedí na takových barových stoličkách, což je pro mě neřešitelný. Když jsem sem poprvý přijel, měl jsem pult pod krkem, takže se řešilo, jak musí být vysoký sokl, abych měl ten stůl normálně. Dělala se tady rampa, která se vymýšlela naněkolikrát," popsal Jančařík.

 

15

GALERIE: Nova stars s Michalem Jančaříkem

Zdroj: TV Nova

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 1

Hodnocení:

 

Diváky v novém dílu dokumentární série Nova stars zavede do zákulisí televizního zpravodajství a ukáže, jak se takové Sportovní noviny připravují. Ukáže vše od kostymérny a maskérny přes psaní textů, které poté ve studiu čte, až po samotné natáčení a režii.

 

 

Za to, že se mohl vrátit, přestože trpí hendikepem, je Michal nesmírně vděčný. "Je to pro mě neuvěřitelná vzpruha a motivace. V těch nejtěžších chvílích, kdy jsem byl na umření, jsem měl zpětnou vazbu z televize, že se mnou počítají, ať to bude jakkkoliv," vypráví Michal.

epa TN.cz
Reklama