Neděle v kostce

Jaroslav o vlásek unikl smrti! A celebrity zářily na plese. SOUHRN

Souhrn dne - Inna a Gábina, protisměr, Babiš
Zdroj: Profimedia, Aktu.cz
Téma:

V neděli se konal volební sněm hnutí ANO, už před ním ale bylo jasné, že ho dál povede Andrej Babiš. A redakci TN.cz se ozval muž, který jen těsně unikl srážce s autem v protisměru na D5. Čtěte, co důležitého se dělo.

Premiér Andrej Babiš neměl v souboji o předsednictví hnutí ANO protikandidáta, proto bylo už dopředu jasné, že ho povede dál. Získal 86,5 procenta, proti hlasovalo 13 delegátů z 238 a 19 se zdrželo. O čem Babiš mluvil ve svém projevu, čtěte zde.

 

Na veřejnost se v neděli dostaly fotky z tradičního Česko-Slovenského plesu, který se konal v sobotu v Obecním domě. Mezi hosty nechyběl hudebník Felix Slováček s partnerkou nebo moderátorky TV Nova Inna Puhajková a Gabriela Partyšová. Galerii z plesu najdete zde.

 

Děsivé záběry poslal do redakce TN.cz pan Jaroslav, který jen o vlásek unikl srážce s autem v protisměru na dálnici D5. Celý čtvrteční incident zachytila palubní kamera. Všechna auta se ale octavii v protisměru vyhnout nedokázala a seniorova jízda skončila tragicky.

 

Video pana Jaroslava:

 

Úřady v americké Auroře už identifikovaly všechny oběti páteční střelby v průmyslovém podniku. Gary Martin, kterého vyhodili z práce, zabil pět lidí a zemřel při přestřelce s policií. Mezi zavražděnými je i mladík, který byl v práci první den. Jeho příběh čtěte v tomto článku.

 

 

A trpělivost zřejmě o víkendu došla manželce fotbalisty Waynea Rooneyho Coleen. I s dětmi se podle nejmenovaného zdroje sbalila a odletěla z Washingtonu, kde Rooney aktuálně hraje. Co bylo pomyslnou poslední kapkou, se dozvíte tady.

epa TN.cz