otevřeně

Diváky SuperStar zarazilo bříško Jasminy Alagič. Prozradila pravdu

Jasmina Alagič - 4
Zdroj: Instagram

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič (28) se rozhodla vyjít s pravdou ven a vysvětlit fanouškům bříško, které se jí rýsovalo pod luxusní róbou na posledním vysílání SuperStar.

Slovenská kráska Jasmina Alagič sdílela na svém instagramovém profilu fotku, kde fanouškům vysvětluje spekulace o svých kilech navíc.

 

Fanoušci si na posledním živém vysílání pěvecké soutěže SuperStar všimli, že se jí pod červeným sexy modelem rýsuje malé bříško a začali spekulovat, co za tím je, píše portál tvnoviny.sk.

 

 

GALERIE: Jasmina Alagič

1
/
7
Zdroj: Instagram
Jasmina Alagič - 1

 

Buď to slovenská dračice přehání s jídlem, protože láska prochází žaludkem a ona je teď čerstvě zamilovaná, anebo si s novým partnerem rapperem Rytmusem pospíšili a tají těhotensví.

 

Jasmina není žádná křehotinka, co se složí po každém komentáři v diskuzích, a tak se rozhodla vyjít s pravdou ven. A jak to tedy je?

 

GALERIE: Nový pár Jasmina Alagič a Rytmus

1
/
7
Zdroj: Profimedia / instagram
Jasmina Alagič - 2

 

"Jsou prostě dny v měsíci, kdy máte větší bříško nebo jak někdo napsal "jste tučnější"," začíná s příspěvkem u fotky moderátorka a zcela překvapivě a upřímně pokračuje. "Všechny ženy mi určitě rozumí, co tím myslím. Já jsem si ale chtěla šaty od @michaelaluptakovadesign obléct a k nim si obout boty s průsvitnými pásky @topankovo. Jsou úplně skvělé," pochvaluje si kráska svůj outfit.

S nadsázkou a humorem tak všem jedovatým komentářům dala na frak a ohlasy pod fotkou měla neskutečné! Většina fanoušků a hlavně žen jsou z její upřímnosti unešeny.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zaostřeno na módní styl moderátorky Jasminy Alagič! Tohle by nosit neměla

Láska Jasminy Alagič a Rytmuse: Unáhlené rozhodnutí?

Jasmina Alagič poprvé promluvila o vztahu s Rytmusem! Co si myslí o Daře Rolins?

mk TN.cz