Pátrání

Dominik zmizel těsně před Štědrým dnem. Pátrání má šťastný konec!

Policejní auto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 29. 12. 2020 16:44
28.12. 2020 17:55
Téma:

Moravskoslezští policisté prosili o pomoc při pátrání po patnáctiletém Dominiku K. z Havířova. Hoch zmizel den před Štědrým dnem, kdy odešel z domova. Od té doby se neozýval. Znovu se objevil až o šest dní později. Je v pořádku.

"Chlapec je již nalezen a pátrání odvoláno," informovala policejní mluvčí Soňa Štětínská v úterý odpoledne s tím, že ke zdárnému konci pátrání přispěla medializace případu. Podle informací TN.cz se hoch nakonec přihlásil mužům zákona sám.

 

"Chlapec odešel ve středu 23. prosince v odpoledních hodinách z místa bydliště s tím, že jde ven. Odešel neznámo kam, domů se nevrátil a dosud o sobě nepodal zprávu," popsala v pondělí Štětínská.

 

Dominik podle ní vypadá na svůj věk, je vysoký asi 172 centimetrů, štíhlý, má krátké hnědé vlasy a oči stejné barvy. "Při odchodu měl oblečenou černou mikinu značky Adidas, černé rifle a tmavě zelenou bundu dlouhou po kolena. Obuty měl černočervené boty značky Nike," popsala mluvčí policie.

 

 

Zároveň prosila všechny, kdo pohřešovaného teenagera viděli nebo vědí, kde je, aby se ozvali na linku 158. "Informace je možné sdělit také na nejbližší policejní služebně," uzavřela.

TN.cz