Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

video vítězky semifinále

Je dobojováno, toto jsou finalistky SuperStar! Které fandíte? ANKETA

Obě semifinálová kola pěvecké show SuperStar jsou u konce, po pětici chlapců tak už známe i kompletní sestavu dívek, které postupují do velkého finále. Které z nich fandíte nejvíc?

Anketa

Která finalistka SuperStar se vám líbí nejvíc?

Hlasovalo 2517 lidí.
Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková, Adéla Kvitová, Karmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková - všechna tato jména patří vítězkám nedělního semifinálového kola pěvecké show SuperStar. Dívky spolu s pěticí chlapců, kteří se utkali v předchozím kole, tak postupují do finále, kde zabojují o pohádkovou finanční odměnu.

 

"Nečekala jsem, že to vyjde. Je to skvělé, jsem nadšená," komentovala svůj postup Tereza Anna Mašková, kterou do finále poslali svými hlasy sami diváci. Radost ale neskrývaly ani další finalistky, o jejichž osudu rozhodla porota.

 

"Jsem nadšená, že to ani nejde popsat. Strašně moc děkuji, že jste mi posílali hlasy," vzkázala Adéla Kvitová. "Těžko tomu uvěřit, co se stalo," přidala se Karmen Pál-Baláž. "Jsem dojatá, je to něco neskutečného TOP 10," neskrývala nadšení Eliška Rusková. A největší radost měla jednoznačně Aneta Horňáková, která se při vyhlašování poslední postupující už smiřovala s tím, že ona to nebude. "Ten moment překvapení je úplně brutál," dodala.

 

Reakce finalistek si můžete poslechnout ve videu níže, kde najdete mimo jiné i vysvětlení, proč si porotce Palo Habera myslí, že mužská část semifinalistů byla silnější:

 

 

Dívky ve finále doplní Jakub Pružinský, Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan a Petr Borkovec. Jejich výkony můžete ohodnotit zde:

 

 

První finálové kolo SuperStar sledujte už v neděli večer od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande
Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit

lud TN.cz