Odvážná "babča"

Je jí 83, fotí se ve spodním prádle. Sexy můžete být vždy, vzkazuje

Dorrie Jacobson
Zdroj: Instagram
Téma:

Když se řekne modelka spodního prádla, většina lidí si představí dvacetileté a mladší dívky natřásající se na přehlídkovém mole. Tuhle představu bourá třiaosmdesátiletá Dorrie Jacobsonová, která je nejspíš nejstarší modelkou spodního prádla na světě.

Jacobsonová není před objektivy fotografů žádný nováček - v šedesátých letech minulého století byla jedním ze "zajíčků" časopisu Playboy. A nyní si ouška na hlavu nasadila znovu - po 58 letech.

 

Záměr modelky-seniorky je jasný: Chce starším ženám (a nejen jim) ukázat, že sex-appeal nemá datum spotřeby a ženy mohou být sexy bez ohledu na to, kolik jim je, píše britský Daily Mirror.

 

Dorrie svoje fotografie publikuje na svém instagramovém účtu. Blog Senior Style Bible (Bible stylu pro seniory) založila sexy prababička před třemi lety poté, co její manžel podlehl Alzheimerově chorobě.


 

A svým vrstevnicím vzkazuje, že mohou být sexy i v takto pokročilém věku. "Po smrti manžela jsem chtěla začít novou kapitolu svého života. A tak mi dcera pomohla založit tenhle blog. Chci upoutat pozornost lidí a ukázat jim, že i starší ženy mohou být šik a sexy," vysvětluje Jacobsonová, proč se po tolika letech vrátila k práci modelky.

 

Dorrie se také nechala slyšet, že odezva na její fotky je úžasná a dodává jí samotné sebevědomí. "Prostě nemáme datum spotřeby. Když odejdete do penze, váš život nekončí. Musíte zůstat aktivní," radí sexy prababička.

 

GALERIE: Dorrie Jacobson

1
/
9
Zdroj: Profimedia
Dorrie Jacobson - 1

pez TN.cz