Třetí potomek?

Je Kate zase těhotná? Sázkaři vypsali rekordně nízké kurzy

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
Zdroj: Profimedia
Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě

Dočká se královská rodina dalšího přírůstku? Podle sázkových kanceláří zřejmě brzy ano! Kurzy na to, že vévodkyně Kate a princ William brzy oznámí další těhotenství, výrazně poklesly. Na to, že to bude letos, spadl kurz na 4 ku 6. Na to, že těhotenství oznámí v příštím roce, pak na 4 ku 1.

Kanadské turné královského páru vyvolalo další kolo spekulací o tom, že si William a Kate brzy pořídí třetího potomka. Přestože na Kate žádné stopy těhotenství rozhodně nejsou patrné, zdroje blízké královskému páru médiím prozradily, že s Williamem třetího potomka plánují.

 

"Nepřekvapilo by mě, kdyby okolo Vánoc oznámili těhotenství," řekl listu US Weekly zdroj blízký královské rodině. "Před rokem byli oba vytížení a na třetí dítě neměli pomyšlení, teď to ale vypadá na skvělé načasování. Navíc oba vždycky chtěli velkou rodinu," dodal zdroj listu US Weekly.

 

Na spekulace o těhotenství vévodkyně Kate už reagovaly i sázkové kanceláře. Na to, že Kensingtonský palác ještě letos oznámí těhotenství, platí aktuálně kurz 4 ku 6. Na to, že těhotenství oznámí před koncem příštího roku je aktuální kurz 4:1.

 

 

"Signály, které Kate a William vysílají s Georgem a Charlotte, nastartovaly všechny, kteří napjatě očekávají dalšího potomka v královské rodině. Oznámení v roce 2016 vypadá nepravděpodobně, ale v roce 2017 to vypadá jako jistota," řekla webu Daily Mirror bookmakerka Jessica Bridgeová z britské sázkové kanceláře Ladbrokes.

 

"Fanoušci vévody a vévodkyně doufají, že pár přivede na svět dalšího roztomilého potomka co nejdříve," dodala Bridgeová.

 

Princ William si Catherine Middletonovou vzal za manželku 29. dubna 2011. První potomek, princ George, se páru narodil 22. července 2013. Dcera Charlotte se následníkovi britského trůnu a jeho manželce narodila 2. května 2015.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vévodkyně Kate Middleton se pěkně prořekla! Jaké intimní oslovení má pro manžela Williama?

FOTO UVNITŘ: Kate Middleton je člověk jako my! Dokázala to jediným snímkem

vbo TN.cz