Další princátko

Je Kate počtvrté těhotná? Tyto snímky to mají dokazovat!

Téma:

Vévodkyně Kate se spolu s královnou Alžbětou II. a dalšími členy rodiny v úterý zúčastnila královských dostihů. Pozornost tradičně směřovala k outfitům britské smetánky, ale také k zvláštnímu gestu Kate. To má podle fanoušků dokazovat, že je znovu těhotná.

Královské dostihy jsou jednou z nejprestižnějších událostí vůbec. Nejde ani tak o závody samotné jako o to, co budou mít diváci na sobě. A že si britská smetánka dává záležet! Dokonalý outfit předvedla i vévodkyně Kate, šaty byly ale tím posledním, čeho si u ní lidé všímali.

 

Fanoušky královské rodiny daleko více zaujalo jediné vévodčino gesto. Na snímcích z královských dostihů si něžně hladila bříško, a tak veřejnost začala spekulovat, zda s Williamem nečeká další dítě.

 

V pořadí by to byl už čtvrtý potomek královského páru. Doma už mají prince George a Louise a princeznu Charlotte. Kate možná zatoužila po miminku i proto, že má poblíž svého synovce Archieho. Toho na svět přivedla vévodkyně Meghan teprve na počátku května.I vzhledem k tomu, jak je zatím Archie maličký, Meghaan na akci chyběla. Zbytek významných členů královské rodiny si ji ale ujít nenechal. Na dostizích se pochopitelně objevila královna Alžběta II., dorazila i princezna Eugenie nebo princ Charles.


GALERIE: Je Kate Middleton těhotná?

1
/
10
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate

han TN.cz