TŘETÍ FINÁLe superstar

VIDEO: Diváci vyřadili Štěpána! Přesto bude zpívat i příště!

Třetí finálový večer má za sebou šestice finalistů letošního ročníku SuperStar. Poprali se s českými a slovenskými hity. Na řadu přišly také tři duety.

Diváci poslali nejméně hlasů Štěpánovi Urbanovi. Přesto bude zpívat i příště. Porota jeho vystoupení chválila a po rozhodnutí diváků využila svou jedinou možnost a udělila Štěpánovi divokou kartu pro postup do dalšího kola.

 

Podívejte se na sestřih vystoupení:

 

Finále odstartovala Veronika. Její podání Atlantidy od Miro Žbirky porotu dostala. Ale v půlce písničky jí překvapil potlesk diváků a vypadl jí text! Přesto jí porota pochválila.

 

 

Následoval duet Štěpána a Emmy. Písnička Xindla X a Mirky Miškechové "Cudzinka v tvojej zemi" sedla lépe Emmě. Porotě se ale líbilo, jak to mezi párem jiskří. "Jsme kamarádi," reagovala rychle červenající se Emma.

 

 

Pavol zazpíval slovenskou lidovou halekačku "Zbohom buď, lipová lyžka" (Michal Dočolomanský). Výborné vystoupení, výborný výběr!

 

 

Sabina vystřihla Teď královnou jsem já. Ondra Soukup ji pochválil, že konečně zazpívala sebevědomě. Zato Palo Habera jí sundal. "Nemáš na to! Oproti ostatním jsi amatér! Sorry!" byl hodně tvrdý.

 

 

Chci zas v tobě spát od Lucie zahrál na kytaru Štěpán. Porota uznala, že v jeho podání byl tenhle oplodňovák lepší než v podání Davida Kollera.

 

 

Další duet zazpívali Veronika a Dalibor. Zvonky štěstí byly v jejich podání trochu bizarní. "Myslela jsem, že Veronika zpívá Gotta a Dalibor zpívá Darinku," kroutila hlavou Marta. Jak jim to šlo?

 

 

 

Emma zvládla Pokoj v duši od Jany Kirschner, jakoby to byla její píseň.

 

 

Pavel se Sabinou vystřihli Čo bolí to prebolí od Žbirky a Marthy. Ondrovi Soukupovi se to nelíbilo. Marta Jandová je ale ocenila jako nejlepší duet večera. Jak se líbi vám?

 

  

 

Dalibor si připravil píseň Michala Davida Pár přátel stačí mít. "Mohl bys kopírovat kariéru Michala Davida," chválil ho Paľo. Líbil se i ostatním porotcům.

 

 

 

Jako speciální host vystoupil vítěz první Československé Superstar Martin Chodúr:

 

 

Vše ze zákulisí jsme sledovali online jako tradičně zde:

On-line reportáž

Třetí finálové kolo SuperStar on-line, exkluzivní pohledy do zákulisí. Kdo skončí?

23:34

Porota si plácá rukama, jsou spokojeni, že divokou kartou pomohli Štěpánu Urbanovi.

23:32

Nyní se budou všichni ptát, proč není sympaťák a vtipálek Urban lidem sympatický?

23:31

Ale nekončí! Porota využívá možnosti udělit jedinou divokou kartu v soutěži. Všichni zůstávají!

Související témata:
TN.cz