Rozvod po 12 dnech

"Zaplatil jsem jí dluhy, pak přišel rozvod!" Pamelin ex promluvil o rychlomanželství

Vladimír Kouba
Vladimír Kouba
12.2. 2020 20:32
Téma:

Erotický symbol 90. let a hvězda Hollywoodu, 52letá Pamela Andersonová, se rozvádí. Manželství jí vydrželo pouhých 12 dnů. Po několika dnech mlčení producent a miliardář Jon Peters novinářům řekl, že manželství zkrachovalo hned poté, co zaplatil její dluhy. Pamela Andersonová to označila za lži.

Vypadalo to na nejšťastnější manželství Hollywoodu za poslední roky, i když předchozí čtyři manželské neúspěchy měly o 22 let staršího miliardáře minimálně varovat. Jak známo, lásce ale neporušíš - zejména, když je z kategorie celoživotní.

 

Do Pamely Andersonové byl prý Peters zamilovaný přes třicet let. Teď prozřel. "Vyděsilo mě to. Chci ve svém věku klidný život, ne mezinárodní milostnou aféru. Bude lepší, když si od sebe odpočineme," měl Pamele napsat miliardář.

 

 

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka dokázala kdysi uhranout desítky tisíc mužů. Umí to ale očividně i teď. Producent trháků Tango a Cash nebo Čarodějky z Eastwicku údajně zrušil kvůli Pamele zasnoubení s jinou ženou.

 

Teď všeho lituje, na úvod za herečku zaplatil dluhy v přepočtu téměř pět milionů korun, tím to ale neskončilo. "Byla na mizině. Zaplatil jsem dluhy a kompletně jí vyměnil šatník. Největší hlupák je starý hlupák," nechal se slyšel zklamaný znovu svobodný producent.

 

Andersonová to označila za směšné lži. Její manželská kronika ale mluví za vše. Dokázala se například vdát po čtyřdenní známosti a za jednoho muže dokonce dvakrát. Vždy šlo o výhodné partie.

 

 

Profesionální hráč pokeru Rick Salamon jí nakonec musel dát i přes odpor v přepočtu 25 milionů korun. Provdala se také za světoznámé rockové hvězdy Kida Rocka a Tommyho Leea. Jen s ním přitom vydržela déle než rok.

 

Čerstvě rozvedená dvojice si ale zřejmě nemá co vyčítat. Peters má teď za sebou stejně jako Andersonová už pět manželství.

Související témata:
rod TN.cz