Bydlení slavných

Jedna ze sester Kardashianových prodala svůj dům za 15 milionů dolarů

Khloe Kardashian prodala dům v Calabasas
Zdroj: Profimedia
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
5.11. 2020 12:41
Téma:

Americká podnikatelka a televizní hvězda reality show Khloé Kardashianová (36) prodala svůj dům v Kalifornii za 15,5 milionu dolarů, přibližně 350 milionů korun. Prodala ho za dvojnásobnou částku, než za kolik ho koupila.

Celebrita Khloé Kardashianová se oficiálně loučí se svým panským sídlem v Calabasasu, nedaleko Los Angeles. Prodala ho za 15,5 milionů dolarů, což je nejvyšší cena, za kterou se kdy v Calabasu nějaký dům prodal. Původní cena měla být necelých 19 milionů dolarů.

 

Panství si koupil podnikatel Dhar Mann, který pracuje v kosmetickém odvětví. Dům je nově zrenovovaný a vyzdobený předními designerskými kousky. Ze sídla je podle realitního managera Kardashianek nejúžasnější výhled a zároveň je možné úplné soukromí. Dům je totiž vybavený dvojitou bránou.

 

 

Dům se šesti ložnicemi a sedmi koupelnami je prvním, který si Khloé koupila po konci manželství na konci roku 2013. Dům se objevil v různých epizodách televizní reality show Držte krok s Kardashiankami. 

 

Kardashianová sídlo pořídila od zpěváka Justina Biebera za 7 milionů dolarů v roce 2014. Dům zrekonstruovala a odstranila například skateboardové rampy. Bieber sídlo koupil od bývalé ženy Eddieho Murphyho.

 

Podívejte se, jak dům vypadá:

GALERIE: Khloe Kardashian prodala dům v Calabasas

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Khloe Kardashian prodala dům v Calabasas - 2

TN.cz