šťastná zpráva

Hejtmanka Jermanová porodila! Ve svých 48 letech se stala maminkou

Téma:

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová se stala maminkou. Svému o patnáct let mladšímu muži Jakubovi porodila zdravou dceru Emičku. Není to však její první dítě. Z předchozího manželství má 19letého syna.

Jermanová oznámila loni v září, že čeká miminko, a to ve svých 48 letech. Nové výzvy se však nebála a těhotenství velmi dobře zvládala. Ve čtvrtek pak na svém facebooku zveřejnila příspěvek z nemocnice čerstvě po porodu.

 

Svému manželovi Jakubovi Pokornému porodila holčičku. "Zdravíme vás s Emičkou! Jsme obě v pořádku a zdravé. Emička se má k světu, má 49 cm a váhu 3 kg," napsala Jermanová.

 

 

Na fotografii, kterou přidala k příspěvku, vypadá velmi šťastně. Její holčička Emička zase spokojeně odpočívala v náruči své maminky. "Děkuji všem v benešovské nemocnici za skvělou péči," dodala Jermanová.

 

 

Jak již uvedla hejtmanka dříve, nechce zůstat s miminkem doma moc dlouho. V září ještě uvedla, že chce do práce nastoupit hned po šestinedělí. Na mateřskou by měl jít její muž. Zda u jejich plánu zůstanou, není jisté.


ČTĚTE TAKÉ:

Chcete vlastní děti? 33 let je podle doktorů hranice, pak vaše šance rapidně klesá
Jak skloubit mateřství s prací, a nezbláznit se z toho

reg TN.cz