Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 6. 2018
Výchova

Zbláznila se? Babička vezla své vnučky v autě v krabicích pro psy

Žena vezla děti v boxech pro psy
Zdroj: Reprofoto youtube.com

Zvláštní způsob výchovy předvedla celému světu Američanka Leimone Cheeksová. Její výchova však může hraničit až s týráním dětí. Náhodný řidič ji natočil na mobilní telefon, když otevírala kufr svého auta, kde byly dvě velké přepravky pro psy. Z boxů však nevyskočili žádní psi, ale dvě malá děvčata ve věku sedm a osm let.

Šokující video babičky, která své vnučky převážela v autě v přepravkách pro psy, natočil náhodný řidič v Memphisu v Tenessee. Ženu poté zadržela policie. Video nyní poslouží jako důkazní materiál pro policii, která hodlá dvaašedesátiletou ženu obvinit.

 

 

V autě bylo horko a v kufru nedýchatelně, protože Cheeksová neotevřela dětem ani okna. Venku bylo až 30 °C, uvedl portál Daily Mail. Děti vypověděly, že je tam babička zavřela proto, že v autě nebyl dostatek místa.

 

 

Svědek celého incidentu informoval policii, která ženu zadržela za ohrožení a týrání dětí. Sousedi si počínání Leimone Cheeksové nedokáží vysvětlit. Přepravky údajně vždy využívala pouze pro převoz svých dvou psů. Policie bude případ i nadále vyšetřovat.

ls TN.cz
Reklama