Policejní pátrání

Jindra (29) zmizel beze stopy, pátrání má bohužel tragický konec!

Pátrání po osobě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 11. 5. 2020
Téma:

Olomoučtí policisté odvolali pátrání po devětadvacetiletém Jindřichu B. Mladíka viděl naposledy v pátek kamarád, který ho vysadil z auta v Olomouci. Podle informací TN.cz pátrání skončilo tragicky.

"Policejní pátrání po muži bylo dnes zrušeno," informoval velmi stroze v úterý odpoledne policejní mluvčí František Kořínek. Odmítl dodat jakékoli podrobnosti.

 

Známý pohřešovaného mladého muže dovezl v pátek do olomoucké Fischerovy ulice číslo 10. Jindřich je vysoký 194 až 195 centimetrů, střední postavy, má hnědočerné středně dlouhé rovné vlasy, obličej bez vousů a hnědé oči.

 

"Oblečen byl do černošedé mikiny s kapucí, modrých riflí, obut do bílé sportovní koženkové obuvi značky Slazenger, přes rameno nosí černou textilní taštičku Nike. U sebe měl hotovost 500 korun a kreditní karty," popsala v pondělí policejní mluvčí Lenka Vanková.

 

 

Zároveň prosila všechny, kdo Jindřicha viděli nebo vědí, kde by se mohl pohybovat, aby si informaci nenechávali pro sebe a zastavili se buď na nejbližší policejní služebně, nebo zavolali na linku 158.

TN.cz