je po náročné operaci

Jiří Menzel stále ve vážném stavu. Co mu vzkázali kolegové?

Jiří Menzel s manželkou Olgou
Zdroj: Korzo
Téma:

Jiří Menzel stále setrvává ve Střešovické nemocnici, kde se zotavuje po náročné operaci hlavy. Podporu jeho rodině a hlavně samotnému Menzelovi vyjadřují i jeho herečtí kolegové. Ti mu poslali do nemocnice dojemné vzkazy.

"Já mu samozřejmě přeji, aby tu nemoc brzy překonal, aby byl brzy zase takový jako dřív. A abychom se od něj zase mohli brzy těšit na nějaký pěkný film," řekl reportérům Prásku Jiří Lábus.

 

 

"Já mu vzkazuju jenom jednu jedinou věc, velmi krátkou. Hlavně se z toho nepos*at," vzkázal mu herec Pavel Nový. Ten je sám velkým bojovníkem. Po onemocnění vzácnou virovou chorobou před lety sám utekl hrobníkovi z lopaty.

 

"Slyšeli jsme, že jsi trochu marodnej, ale doufáme, že to je mnoho povyku pro nic. Tak buď fit, ať se nám brzy vrátíš," vzkázal Menzelovi herec Petr Čtvrtníček.

 

 

"Moc vám všem děkujeme za velkou podporu a solidaritu, kterou nám v této nelehké situaci projevujete. Moc si toho vážíme a věříme, že brzy bude zase důvod k úsměvu a radosti,“ napsala včera jeho manželka na svém Facebooku. Podle informací Blesku.cz ji s dětmi pomáhá kameraman Jaroslav Brabec, který je otcem starší Anny (9). Obě dcerky měl odvážet do školky.

kik TN.cz