Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

policejní pátrání

Jiří zmizel v noci z chaty, zoufalá rodina už ho hledá přes 14 dní!

Pátrání - JANSA JIŘÍ
Zdroj: Policie ČR

Přes dlouhé dva týdny trne rodina Jiřího Jansy strachem. Jirka v noci odešel z chaty v Bratronicích na Křivoklátsku, od té doby od něj nikdo nedostal žádnou zprávu. Před zmizením měl strach, podle rodiny se něčeho bál. Pomozte policii s pátráním.

Už od 26. 9. se pohřešuje Jiří Jansa (47), který beze stopy zmizel. Už přes čtrnáct dní o něm rodina nemá žádné zprávy, žádá proto o pomoc nejen policii.

 

Jiří zničehonic odešel v půl čtvrté ráno z chaty v Bratronicích na Křivoklátsku, s sebou si nevzal ani doklady, všechno nechal na chatě. Zůstalo tam i jeho auto.

 

"V poslední době měl velký strach, tvrdil, že ho někdo sleduje, něčeho se bál," popsala zoufalá neteř Jiřího.

 

Jiří měří kolem 180 centimetrů, je střední postavy, má na krátko střižené hnědé vlasy a zelené oči. Na tvářích si nechává růst strniště. Podle policie působí na 40 až 45 let. V době zmizení na sobě měl černou mikinu O'neill, tmavě modré triko s nápisem Primošten a šusťákové kalhoty Adidas tmavé barvy.

 

 

I přes veškerou snahu policie bylo pátrání zatím neúspěšné, rodina bude vděčná za jakékoliv informace, které by mohly vést k nalezení Jiřího. V případě, že byste ho někde zahlédli nebo měli informace o jeho pohybu, kontaktuje bezplatnou policejní linku 158.
 

klma TN.cz