Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2018 12:15
zraněný kotník

Jiřina Bohdalová o svém zranění: Mohlo to dopadnout mnohem hůř!

Jiřina Bohdalová na vozíku - 1
Zdroj: Showpix.cz
Jiřina Bohdalová na vozíku

Herečka Jiřina Bohdalová si před pár dny zranila kotník a kvůli zdravotní indispozici byla nucena zrušit divadelní představení. Své zranění však bere statečně. "Vždyť o nic nejde," říká herecká legenda.

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Jiřina Bohdalová si před pár dny zranila kotník, na noze musí mít ortézu a prozatím ruší nasmlouvaná představení. Úraz ji na čas upoutal na invalidní vozík. O zranění informovalo divadlo Na Jezerce, které muselo zrušit představení naplánované na 8. prosince.

 

"Vždyť o nic nejde," říká ke svému zranění uznávaná herečka. "Lidi jsou na tom mnohem hůř! Ve svém věku můžu být ráda, že to nebyl krček!" Herečka si i přes zdravotní komplikace udržuje dobrou náladu a optimismus. Své zranění nebere nijak katastroficky, kdy se ale vrátí na divadelní prkna, zatím neví. "To se musíte zeptat lékařů," krčí rameny.

 

13

GALERIE: Jiřina Bohdalová na vozíku

Zdroj: Showpix.cz

Jiřina Bohdalová na vozíku - 2

Hodnocení:

 

Diváci Divadla na Jezerce se však na svou oblíbenou herečku velmi těší. Jiřina Bohdalová hraje hlavní role v inscenacích Paní Plukovníková a Generálka. Herečku si diváci nemohou vynachválit.

 

 

"O zdravotním stavu paní Bohdalové vás v souvislosti s dalšími prosincovými termíny představení Paní Plukovníková a Generálka budeme včas informovat," ubezpečuje divadlo.

mj TN.cz
Reklama